Tutaj powinien być opis

Przyłapani na odkrywaniu

Zainteresowanie naszym regionem, jego różnorodnością, bogactwem i pięknem przyrody, to najważniejszy cel wdrażanego w naszej szkole projektu pn. „Przyłapani na odkrywaniu – jakie osobliwości przyrodnicze kryje w sobie moja miejscowość?”.
W ramach projektu jego realizatorzy - uczniowie klas II gimnazjum - przeprowadzili diagnozę wśród mieszkańców Olszyny w zakresie bogactw przyrodniczych naszego otoczenia. Badanie diagnostyczne było dla uczniów pouczające i pomogło ustalić, czy mieszkańcy Olszyny są świadomi piękna naszego regionu. Udzielane odpowiedzi były bardzo interesujące, pobudziły ciekawość uczniów, motywowały do dalszego poznawania najbliższego otoczenia. Uczniowie dowiedzieli się  między innymi, że na terenie naszej gminy pojawiły się wilki….. W ramach projektu planowane są również zajęcia terenowe  „Fauna i Flora Olszyny” z przyrodniczą sesją fotograficzną.