Tutaj powinien być opis

Podsumowanie pierwszego semestru roku szkolnego 2017/2018

UCZNIOWIE  WYRÓŻNIAJĄCY SIĘ BARDZO DOBRYM I WZOROWYM ZACHOWANIEM ORAZ WYSOKIMI WYNIKAMI W NAUCE

 KLASA I

  1. Nadia Korolonek
  2. Maksymilian Pawłowicz
  3. Natalia Roszyk
  4. Kuba Sulima


KLASA II

  1. Mirela Jakubowska
  2. Kornelia Kiryk
  3. Emil Kossowski
  4. Oliwia Kuchmistrz
  5. Filip Mrozik
  6. Milena Raczek
  7. Barbara Ryżewska
  8. Dawid Tudruj


KLASA III a

  1. Klaudiusz Buszko
  2. Aleksandra Gusaryk
  3. Wiktoria Nieckarz
  4. Wiktoria Ochrymczuk
  5. Dominik Suśniak
  6. Lena Szczyglewska


KLASA III b

  1. Hubert Baran
  2. Przemysław Pikul
  3. Tomasz Dzioba
  4. Milena Roszyk
  5. Krzysztof Szelest
  6. Oliwia Tabacharska
  7. Aleksander Zieliński 


KLASA IV a:

  1. Dawid Pietrykowski
  2. Oliwia Juszkiewicz
  3. Lena Serek
  4. Kaja Szczęsna 


KLASA IV b

  1. Emilia Markowska
  2. Lena Kurczewska
  3. Kacper Stycharz
  4. Piotr Zygmunt
  5. Zuzanna Cieplik
  6. Nikola Bigaj
  7. Natalia Bernacka
  8. Zuzanna Harasimow
  9. Kornelia Ignaciuk
  10. MateuszTrojanowski


KLASA V

  1. Mirella Zaton
  2. Milena Markowska
  3. Dominika Polerecka
  4. Patryk Jesiołowski
  5. Antoni Ostrowski
  6. Roksana Roszyk
  7. Paweł Sznajdrowicz
  8. Kinga Szukiewicz
  9. Bartosz Zygmunt  


KLASA VI

  1.  Bartosz Pawłowski
  2. Wiktoria Sawicka
  3. Maja Gruszka
  4. Hubert Kuchmistrz
  5. Dawid Wlazło
  6. Patrycja Kiryk


KLASA VII

  1. Kaja Popiel
  2. Alicja Cymbałko
  3. Wiktor Ostrowski
  4. Jakub Mularczyk
  5. Nikola Szukiewicz
  6. Julia Rogala
  7. Patrycja Stycharz

ODDZIAŁY GIMNAZJALNE

 

KLASA IIa 

  1. Szymon Wałęsa
  2. Klaudyna Kijek
  3. Julia Pieśla


KLASA IIb

  1. Martyna Kiszkiel
  2. Marta Grzybowska


KLASA IIIa

  1. Julia Kaletyńska

 

KLASA IIIb

  1. Jolanta Gajdosz

 

KLASA IIIc

  1. Estera Tylicka

UCZNIOWIE ZE 100% FREKWENCJĄ
  1. Marcin Cymbałko
  2. Mirela Jakubowska
  3. Natan Petkiewicz
  4. Barbara Ryżewska
  5. Gracjan Stadnik
  6. Bartosz Andrzejewski
  7. Hubert Kubanik
  8. Gabriel Cybulski
  9. Hubert Baran
  10. Milena Roszyk
  11. Tatiana Bździuch
  12. Lena Serek
  13. Weronika Szczyrbuła
  14. Marcel Gogoliński
  15. Emilia Markowska
  16. Mateusz Trojanowski
  17. Radosław Szpila
  18. Andrzej Jaworski
  19. Antoni Ostrowski
  20. Hubert Maksymiak
  21. Mateusz Kopczyński
  22. Jakub Mularczyk
  23. Kamila Wojnowska
  24. Ksawier Szelest