Tutaj powinien być opis

A kiedy dorosnę, zostanę strażakiem!

Uczniowie klasy 3a i 3b wybrali się na bardzo ciekawą wycieczkę. Była to wycieczka do Ochotniczej Straży Pożarnej w Olszynie. Na  miejscu zostali przywitani przez naczelnika - pana Stanisława Januszko oraz prezesa zarządu i druha - pana Mariusza Grychowskiego. Panowie wykazali się cierpliwością i pedagogicznym podejściem do dzieci. Zadawali uczniom liczne pytania, których zadaniem było między innymi sprawdzenie wiedzy o pracy strażaka, pożarach i metodach postępowania w wypadku ich wystąpienia. Odpowiedzi często rozwijali, potwierdzając ich słuszność przykładami z życia wziętymi. Pozwolili zobaczyć pomieszczenia straży oraz masę specjalistycznego sprzętu jakim posługuje się
w swojej pracy strażak. Dzieci mogły zobaczyć z bliska, dotknąć, ba!, nawet usiąść na chwilkę w wozie strażackim i obejrzeć całe jego wyposażenie. Z radością przymierzały strażacki kombinezon, hełm, specjalną maskę. Wizyta w Ochotniczej Straży Pożarnej naszym uczniom bardzo się spodobała, a niektórzy chłopcy i dziewczynki już zaczęli snuć marzenia, jak dzielnymi strażakami  będą w przyszłości.